"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Odplamiacz z laboratorium BASF

Wczoraj rano dotarła do nas paczka ze specjalistycznymi środkami czyszczącymi angielskich firm Prochem oraz Chemspec. Otrzymaliśmy między innymi nowoczesny, silnie działający odplamiacz stworzony w laboratoriach BASF. Producent zapewnia, że dzięki unikatowej strukturze potrafi on usunąć zabrudzenia, z którymi nie poradzi sobie żaden inny preparat. Dye Gone – bo o nim mowa – został stworzony do wywabienia wszelkiego rodzaju barwników.

Nie od wczoraj wiadomo, że na różnego rodzaju materiałach mogą się pojawić plamy, których usunięcie z biegiem czasu będzie niemożliwe. Nagle okazało się, że firma Chemspec daje gwarancję, dzięki której, przy prawidłowym używaniu środka Dye Gone można usunąć każdy barwnik z plamy. Środek ten działa poprzez usuwanie lub modyfikowanie barwników na plamie, a jego użycie musi być poprzedzone pewnymi etapami. Usunięcie plamy wymaga dodatkowych zabiegów, wydaje się być czasochłonne, a sam środek jest około 3x droższy od innych specjalistycznych odplamiaczy. Zdecydowaliśmy się jednak sprawdzić jego działanie i od przyszłego tygodnia ruszamy z nim w teren. Czas pokaże, czy wprowadzimy tak specjalistyczne odplamianie na stałe do naszej oferty i czy przeprowadzenie go, będzie się wiązało dla klienta z jakąś dodatkową opłatą.

odplamiacze linii TersusFoto: Odplamiacze linii Tersus – Dye-Gone

 

Zobacz także: Odplamianie linią Tersus GRATIS, użycie Dye-Gone 50% TANIEJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

*

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności