"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Odplamianie linią Tersus GRATIS, użycie Dye-Gone 50% TANIEJ

Nasza technologia usuwa już naprawdę sporo plam i zabrudzeń podczas samego etapu czyszczenia dywanów, wykładzin i prania tapicerek meblowych. Istnieją jednak takie przypadki kiedy na czyszczonej powierzchni coś zostanie. Może to być guma do żucia, wosk, trudna plama barwnikowa, zaciek po kawie czy moczu, różne farby itp. Nie wszystko zawsze da się usunąć, ale spróbować warto bo teraz użycie całej linii odplamiaczy Tersus w przypadku usług czyszczenia wykonywanych w domu klienta jest gratis. Natomiast w przypadku konieczności usunięcia trudnych plam barwnikowych rewolucyjnym odplamiaczem Dye Gone wykonujemy 50% taniej, co prawdopodobnie jest kosztem mniejszym, niż nasz koszt zakupu tego inteligentnego środka. Promocja ważna od 10 października 2013 roku do odwołania.

Pamiętaj! Istnieją przypadki, kiedy usunięcie jakiejś plamy jest niemożliwe i mimo że posiadamy najnowszej generacji odplamiacz wyprodukowany w laboratorium BASF – Dye Gone, to nawet jego użycie nie może zagwarantować pozbycia się niektórych plam z czyszczonej powierzchni (choć producent twierdzi inaczej). Na skuteczność naszego działania wpływa wiele czynników, między innymi: wiek plamy, podjęte przez użytkownika kanapy środki w celu jej usunięcia, a także rodzaj materiału.

Odplamiacza Dye-Gone z powodzeniem użyliśmy podczas usługi czyszczenia materacy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

*

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności