"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Chemspec Formula 90 – to nowoczesny oraz niezawodny detergent, który jest niezastąpionym ogniwem skutecznej walki, z nawet najbardziej uporczywym oraz zaschniętym brudem. Ten, sprawdzony i doceniony przez naszą formę środek nowej generacji, doskonale radzi sobie z czyszczeniem dywanów, wykładzin oraz tapicerki.

Chemspec Formula 90 wyróżnia się na tle innych detergentów tego rodzaju, obecnych na bieżącym rynku, zdecydowanie potężniejszą mocą oddziaływania na brudne włókna tkanin, a także nieporównywalnie większą wydajnością pracy. Inhibitory znajdujące się w składzie preparatu zapobiegają powstawaniu korozji na metalowych częściach piorących urządzeń, dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni, że ich tkaniny mają styczność wyłącznie z maksymalnie sprawnymi urządzeniami czyszczącymi, znajdującymi się w doskonałym stanie technicznym. Ta profesjonalna substancja została również wyposażona w środki, które efektownie powstrzymują proces powstawania piany Jes.

Chemspec Formula 90 zostaje w odpowiedni sposób rozpuszczony w maszynie ekstrakcyjnej, by następnie nasi fachowcy mogli umiejętnie wykorzystywać jego właściwości podczas czyszczenia tapicerek, dywanów i mebli w domach naszych klientów, prania tapicerek samochodowych, jak również realizowania pracy w przestrzeniach firmowych. Nasze, fachowe ekipy używają tego preparatu w najmocniejszym, dopuszczonym przez producenta stężeniu, co gwarantuje uzyskanie najwyższej jakości usług, a także maksymalną satysfakcję każdego zleceniodawcy.

 

 

 

Chemię tą wykorzystujemy do:
czyszczenie dywanów w domu klienta, czyszczenie wykładzin dla firm, czyszczenie mebli tapicerowanych,
czyszczenie materacy, czyszczenie tapicerki samochodowej.

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności