"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Chemspec Liqua Gel – to doskonały środek odplamiający, z nowoczesną technologią „Biosolv”. Niezawodność jego działania tkwi w umiejętnym połączeniu wysokiej siły oddziaływania substancji, z bezpiecznym dla tkanin odplamiaczem, który został stworzony na bazie rozpuszczalników naturalnych. Roztwór bezbłędnie usuwa wszystkie plamy ze smoły, tłuszczu, oleju, kleju, smaru, czy gumy, a także zdecydowaną większość tłustych zabrudzeń.

Nasze ekipy czyszczące wykorzystują właściwości Chemspec Liqua Gel do niwelowania zabrudzeń z gum do żucia, plasteliny, a także trudnych zanieczyszczeń, które nie są podatne na przeprowadzane, standardowe etapy czyszczenia. Preparat ten, najpierw zostaje nałożony dokładnie na plamę, by później mógł zostać, z wyczuciem roztarty tępym nożem, czy też specjalną, do tego celu szczotką. Substancja ta, jest przez nas eksploatowana zarówno podczas czyszczenia tapicerki meblowej, wykładzin oraz dywanów w domach klientów, jak również w czasie wykonywania zleceń dla firm.

 

 

 

Chemię tą wykorzystujemy do:
czyszczenie dywanów w domu klienta, czyszczenie wykładzin dla firm, czyszczenie mebli tapicerowanych,
czyszczenie materacy, czyszczenie tapicerki samochodowej.

 

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności