"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Dye-Gone – to jedyny w swoim rodzaju, preparat dwuskładnikowy, którego działanie zostało zoptymalizowane pod kątem skutecznego usuwania nawet najtrudniejszych, zawierających najróżniejsze barwniki plam. Jest to, innowacyjny odplamiacz nowej generacji stworzony w laboratorium BASF. Posiada zdolność oddziaływania na mocne zabrudzenia, które tworzą się np. w wyniku rozlania kawy, soku pomarańczowego, farb do włosów, bądź coli. Usuwa również plamy powstałe z kwaśnych detergentów wykorzystywanych do mycia łazienek.

Niewyczuwalny zapach sprawia, że jego wykorzystywanie nie staje się, w żaden sposób uciążliwe dla użytkowników pomieszczeń, w jakich zostaje zastosowany. Nasi specjaliści używają go w sytuacjach, gdy inny żel nie radzi sobie z zabrudzeniem. Stosujemy go zwykle do czyszczenia tapicerki meblowej, czyszczenia wykładzin i dywanów w domu klienta, czyszczenia tapicerki samochodowej, bądź wykładzin pranych dla firm.

Nasze, zawodowe doświadczenie, nie pozwala nam jednak zagwarantować, że wykorzystanie tego preparatu umożliwi usunięcie tych, najcięższych plam w 100%. Choć producent ma odmienne zdanie na ten temat, to jednak nasza praktyka pokazuje, że nawet przy wdrożeniu tego, bardzo silnego i wysoko skutecznego odplamiacza może zdarzyć się sytuacja, iż czyszczone przez nas powierzchnie nie odzyskają pierwotnego wyglądu. Trzeba mieć bowiem na uwadze, że skuteczność naszych działań, jest warunkowana wieloma czynnikami, do których zaliczają się np. wiek plamy, rodzaj materiału, czy środki wykorzystane przez właściciela do samodzielnego usunięcia zabrudzeń.

 

 

 

Chemię tą wykorzystujemy do:
czyszczenie dywanów w domu klienta, czyszczenie wykładzin dla firm, czyszczenie mebli tapicerowanych,
czyszczenie materacy, czyszczenie tapicerki samochodowej.

 

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności