"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

ENZ-ALL – to najsilniejszy, maksymalnie skuteczny, innowacyjny oraz enzymatyczny pre-spray, jaki jest dostępny na obecnym rynku. Środek ten, zawiera w swoim składzie enzymy proteolityczne, które zostały opracowane i zoptymalizowane pod kątem efektywnego usuwania zanieczyszczeń białkowych.

Z tego też powodu nasi specjaliści stosują go w przypadku odplamiania przeważającej ilości zabrudzeń białkowych. Wykorzystujemy go zarówno do czyszczenia tapicerki meblowej, jak i prania wykładzin oraz dywanów w domach naszych zleceniodawców.

Detergent ten, jest także niezrównany w usuwaniu, z włókien każdej tkaniny, czy materiału plam z trawy, krwi, moczu, bądź kału. Świetnie spełnia się również w roli pogromcy olejów jadalnych oraz tłuszczów.  Ten niezawodny środek wykorzystywany przez naszych profesjonalistów, jako sprawdzona substancja do rozpuszczana brudu, jest przygotowywana w opryskiwaczu ciśnieniowym. Przed przystąpieniem do prania maszyną, zespół Tapicare rozprowadza go po całej powierzchni czyszczonej, by po odczekaniu właściwej ilości czasu wetrzeć go we włókna tkaniny. Preparat ten, stosujemy zamiast Power Bursta, w konkretnie sprecyzowanych sytuacjach.

 

 

 

Chemię tą wykorzystujemy do:
czyszczenie dywanów w domu klienta, czyszczenie mebli tapicerowanych, czyszczenie materacy
czyszczenie tapicerki samochodowej.

 

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności