"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

EX 375 SourRinse- to nowoczesny, wysoce skuteczny środek przeznaczony do płukania maszyną ekstrakcyjną, który w taki właśnie sposób, jest wykorzystywany przez naszych fachowców. To niezawodny preparat w walce z osadami powstającymi z mydła, czy też z najróżniejszych detergentów.

Użycie tego środka we właściwym momencie, czyli w fazie końcowego płukania pozwoli ustabilizować kolory, jak również zmiękczyć włókna za sprawą niskiego pH. Preparat ten nie dopuszcza też, do powstawania żółtych przebarwień, już po zakończonym procesie czyszczenia, a także pomaga w usuwaniu tych, które już istnieją. EX 375 SourRinse, to sprawdzony, bezpieczny środek dla każdego rodzaju włókien. Jest on zalecany podczas czyszczenia delikatnych włókien wełnianych oraz poliamidu impregnowanego.  Nasi specjaliści stosują go jedynie w ściśle określonych przypadkach podczas czyszczenia tapicerek meblowych, wykładzin i dywanów w domu klienta oraz tapicerek samochodowych.

 

 

 

Chemię tą wykorzystujemy do:
czyszczenie dywanów w domu klienta, czyszczenie mebli tapicerowanych, czyszczenie materacy,
czyszczenie tapicerki samochodowej.

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności