"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Power Burst- to specjalistyczny oraz maksymalnie skuteczny detergent, którego działanie zostało zoptymalizowane pod kątem efektownego wykonywania wstępnego czyszczenia silnie zabrudzonych włókien dywanowych i nie tylko. Doskonale radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń pochodzenia tłuszczowego, jak również niwelowaniem plam z produktów spożywczych, bądź smaru. Substancja nie zawiera w sobie enzymów i można ją stosować także na wykładzinach wełnianych, jak również tych z domieszką wełny.

Środek Power Burst, może być wykorzystywany wyłącznie przez specjalistów z branży, ponieważ jest dedykowany jedynie do zastosowań profesjonalnych. Nasi fachowcy eksploatują go w charakterze środka perfekcyjnie rozpuszczającego brud, stosowanego w pierwszych etapach pracy. Ekipy czyszczące Tapicare przygotowują go w specjalnym opryskiwaczu ciśnieniowym, jaki umożliwia równomierne oraz właściwe rozprowadzenie substancji. Przed przystąpieniem do prania maszynowego nakładamy odpowiednią warstwę detergentu na czyszczoną powierzchnię, by po odczekaniu właściwej ilości czasu, z wyczuciem wetrzeć go we włókna tkaniny. Power Burst, jest jednym z 3 tzw.: preparatów „pre-spray” stosowanych przez naszych ekspertów. Nasze, bogate doświadczenie pokazuje, iż środek ten idealnie spisuje się podczas czyszczenia tapicerek meblowych, dywanów i wykładzin w domach klientów, a także prania wykładzin w firmach, do których to celów, z sukcesem wykorzystujemy ten detergent.

 

 

 

Chemię tą wykorzystujemy do:
czyszczenie dywanów w domu klienta, czyszczenie wykładzin dla firm, czyszczenie mebli tapicerowanych,
czyszczenie materacy, czyszczenie tapicerki samochodowej.

 

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności