"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

PR 101- to doskonale skomponowany, profesjonalny prespray w proszku, który cechuje się wysokim poziomem skoncentrowania oraz dużą wydajnością. Przeznaczony do walki z silnie zabrudzonymi wykładzinami obiektowymi, domowymi, a także widocznie zanieczyszczoną tapicerką meblową, do których to celów wykorzystują go nasi fachowcy.
Preparat ten, jest prawdziwym mistrzem w czyszczeniu włókien polipropylenowych, jak również intensywnie ubrudzonych włókien poliamidowych, po wykonaniu testu na stabilność kolorów.

PR 101, jest wykorzystywany przez nasze ekipy czyszczące, w charakterze skutecznego środka do rozpuszczania brudu. Przygotowujemy go w opryskiwaczu ciśnieniowym, by przed przystąpieniem do etapu prania maszyną ekstrakcyjną móc równomiernie rozprowadzić detergent po czyszczonej powierzchni. Po upływie odpowiedniej ilości czasu zespół naszych fachowców przystępuje do jego, umiejętnego wcierania we włókna tkaniny. Detergent ten, używamy wyłącznie w określonych sytuacjach. Jedną z nich, jest np. nieprzystosowanie czyszczonych włókien do u użycia Power Bursta.

 

 

 

Chemię tą wykorzystujemy do:
czyszczenie dywanów w domu klienta, czyszczenie wykładzin dla firm, czyszczenie mebli tapicerowanych,
czyszczenie materacy, czyszczenie tapicerki samochodowej.

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności