"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

RM 760 – to najbardziej popularny w Polsce preparat służący do czyszczenia wykładzin metodą płukania ekstrakcyjnego. Jest on wykorzystywany, jako fundamentalny środek czyszczący podczas odplamiania wykładzin dywanowych, jak również tapicerek. Bezbłędnie usuwa brud, w tym również zabrudzenia tłuste.

Jego stosowanie, jest w pełni bezpieczne dla każdego rodzaju materiału, gdyż jego skład został skomponowany w taki sposób, aby nie tylko usuwać brud, lecz również chronić nienaruszoną strukturę włókien. Świeży zapach tego preparatu czyszczącego oraz brak jakichkolwiek wybielaczy w jego składzie sprawia, że jego wykorzystywanie, jest nie tylko przyjemne, ale również niezagrażające, w żaden sposób kondycji materiału. Proszek do prania wykładzin RM 760 osiąga wysoką skuteczność działania także w niskiej temperaturze.

Nasi specjaliści używają tego środka wyłącznie w ściśle określonych sytuacjach. Zostaje on przez nas wykorzystywany do czyszczenie tapicerek meblowych, czyszczenie tapicerek samochodowych, czyszczenia wykładzin oraz dywanów w domach klientów.

 

 

 

Chemię tą wykorzystujemy do:
czyszczenie dywanów w domu klienta, czyszczenie mebli tapicerowanych, czyszczenie materacy,
czyszczenie tapicerki samochodowej.

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności