"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Zamrażacz – jest preparatem specjalistycznym o sprawdzonej oraz skutecznej sile oddziaływania na plamy. Zamrażacz w formie aerozolu powoduje stwardnienie plamy, która staje się łatwa do usunięcia np. przez rozkruszenie. Środek ten, jest polecany do czyszczenia plam z gumy do żucia, bądź też cukierków itp., do czego wykorzystują go nasi fachowcy.

Nasi specjaliści, przy jego użyciu świetnie radzą sobie również z niwelowaniem zabrudzeń powstałych z różnego typu klejów, czy też wosku. Preparat ten, zapobiega niszczeniu oraz uszkadzaniu włókien czyszczonej tkaniny, dzięki technice rozkruszania plam, co sprawia, że jego stosowanie jest w pełni bezpieczne. Ten specjalny spray może być stosowany na najróżniejszych powierzchniach. Nasi fachowcy czasem wykorzystują go, jako zamiennik dla takich preparatów, jak Chemspec Liqua Gel oraz SR201. Przy jego pomocy czyścimy tapicerki meblowe, wykładziny i dywany w domach klientów, tapicerki samochodowe, a także wykładziny dla firm.

 

 

 

Chemię tą wykorzystujemy do:
czyszczenie dywanów w domu klienta, czyszczenie wykładzin dla firm, czyszczenie mebli tapicerowanych,
czyszczenie materacy, czyszczenie tapicerki samochodowej.

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności