"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Odkurzacz piorący Merida Mistral – to biała perełka naszego asortymentu, która jest zarówno doskonałej klasy odkurzaczem, jak również rewelacyjnym urządzeniem służącym do prania, a także czyszczenia wszelkiego rodzaju dywanów, wykładzin i tapicerki.

To profesjonalne narzędzie naszej pracy, za sprawą systemu iniekcji/ekstrakcji umożliwia przeprowadzanie sprawnych, kompleksowych procesów fachowego sprzątania każdej powierzchni. Nasze ekipy czyszczące wykorzystują ten odkurzacz do czyszczenia dywanów domowych, wykładzin firmowych do powierzchni 30 m2, tapicerek meblowych, a także prania tapicerek samochodowych, zawsze z doskonałym skutkiem. Urządzenie to, zostało bowiem dedykowane do prywatnego oraz komercyjnego wykorzystania w domach, biurach, sklepach, szkołach, szpitalach, czy warsztatach itp. Jako profesjonaliści, świadomie wprowadziliśmy to narzędzie do naszego wyposażenia, jako rozwiązanie stworzone z myślą o potrzebach oraz oczekiwaniach przedsiębiorstw oferujących fachową usługę czyszczenia każdego typu powierzchni. Odkurzacz Merida umożliwia szybkie zbieranie wody z włókien pranej tkaniny, dzięki czemu klienci mogą zacząć użytkować wyczyszczone przez nas powierzchnie niemal po zakończeniu całego procesu. Wyjątkowo mocna i wydajna pompa dozująca, a także doskonale funkcjonująca turbina ssąca silnika powodują, że z wykorzystaniem tego odkurzacza, jesteśmy w stanie pozbyć się każdego, nawet najbardziej zaschniętego i najdrobniejszego brudu, pozostawiając po sobie idealnie czyste powierzchnie.

 

 

 

Urządzenie to wykorzystujemy do:
czyszczenie dywanów w domu klienta, czyszczenie wykładzin dla firm – do powierzchni 30 m2,
czyszczenie mebli tapicerowanych, czyszczenie materacy, czyszczenie tapicerki samochodowej.

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności