"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Maszyna piorąca Lava – to urządzenie wyprodukowane przez rzetelną i cieszącą się doskonałą opinią w branży firmę Ehrle, której postanowiliśmy zaufać także my. Odkurzacz piorący Lava, dzięki doskonałym parametrom pracy, przekładającym się na widoczne efekty naszych, zawodowych działań, bardzo szybko zaskarbił sobie naszą sympatię i uznanie.

Obecnie dysponujemy już czterema urządzeniami Lava – jednym w kolorze czarnym i trzema w barwach szaro czerwonych. Wszystkie z nich, to sprawdzone i niezawodne narzędzia naszej pracy zawodowej, które wykorzystujemy do efektywnego czyszczenia dywanów w domach klientów, skutecznego czyszczenia wykładzin biurowych, których powierzchnia nie przekracza 30 m2., jak również do bezbłędnego czyszczenia tapicerek meblowych oraz samochodowych. Odkurzacz ten został zoptymalizowany pod kątem profesjonalnego wykonywania kompleksowego sprzątania zarówno pomieszczeń domowych, biurowych, sklepowych, czy hotelowych i nie tylko. Urządzenie to, realizuje najwyższe standardy fachowego zastosowania. Dysponuje innowacyjnym silnikiem wyposażonym w nowoczesny system chłodzenia, wielostopniowym systemem filtracji, a także cechuje się ogromnie wytrzymałą, mocną konstrukcją. Odkurzacz posiada wszelkie akcesoria niezbędne w procesie odkurzania, czyszczenia i prania, które umożliwiają szybkie, efektowne i satysfakcjonujące, pod każdym względem czyszczenie każdego rodzaju powierzchni.

 

 

 

Urządzenie to wykorzystujemy do:
czyszczenie dywanów w domu klienta, czyszczenie wykładzin dla firm – do powierzchni 30 m2,
czyszczenie mebli tapicerowanych, czyszczenie materacyczyszczenie tapicerki samochodowej.

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności