"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Odkurzacz piorący BVE 370-2 – to profesjonalne urządzenie o szerokim zastosowaniu. Jest to odkurzacz dedykowany do zbierania suchych oraz mokrych zanieczyszczeń, fachowego prania wykładzin i dywanów, a także wykonywania skutecznego prania ekstrakcyjnego, tapicerek każdego rodzaju.

Jego wszechstronne, sprawdzone zastosowanie powoduje, iż doskonale nadaje się także do odkurzania każdego typu zanieczyszczeń, szorowania, a następnie suszenia twardych podług. Urządzenie to, dysponuje wysokowydajnym silnikiem oraz specjalnym systemem z pompom, których harmonijna współpraca zapewnia komfort uzyskiwania optymalnych efektów pracy, nawet podczas walki z najbardziej uporczywym brudem. W czasie odkurzania suchych pyłów odkurzacz ten wykorzystuje duże filtry, a także torby HepaFlo, jakie są odpowiedzialne za zatrzymania kurzu wewnątrz odkurzacza, co jest ogromnym atutem dla klientów z alergią. Z kolei zawór pływakowy skutecznie zabezpiecza przed ewentualnym przelaniem się wody. Zasięg sięgaczy tego urządzenia to 26,8 m., który gwarantuje jego pełną mobilność. W naszym asortymencie, ten odkurzacz o szerokim wachlarzu zastosowania pełni funkcję urządzenia rezerwowego dla odkurzaczy Lava. W przypadku, gdy awarii uległby któryś z podstawowych odkurzaczy, urządzenie piorące BVE 370-2 w 100% skutecznie wykona czyszczenie dywanów domowych, biurowych wykładzin do wielkości 30m2, tapicerki meblowej oraz bezbłędnie wypierze tapicerkę samochodową. Stanowi od dla nas sprawdzoną oraz profesjonalną alternatywę, która zapewni naszym klientom niezmienną, najwyższą jakość usługi, w każdej sytuacji. Urządzenie to nie tylko godnie zastępuje swoich, „mechanicznych kolegów”, lecz również rekompensuje ich nieobecność słynnym i doskonale rozpoznawalnym już -„uśmiechem”.

 

 

 

Urządzenie to wykorzystujemy do:
czyszczenie dywanów w domu klienta, czyszczenie wykładzin dla firm – do powierzchni 30 m2,
czyszczenie mebli tapicerowanych, czyszczenie materacy, czyszczenie tapicerki samochodowej.

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności