"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Dysponujemy innowacyjnym i maksymalnie skutecznym, bezworkowym odkurzaczem kolumnowym VAX, który jest bezkonkurencyjnym liderem rynkowym w swojej kategorii. Jest to, jedna z najmocniejszych, dostępnych maszyn czyszczących, o przepływie powietrza 270 W. Odkurzacz ten stał się, jeszcze bardziej zmodernizowanym następcą urządzeń, o już i tak wysokiej mocy 210 W. Siła działania tego urządzenia pozwala na osiąganie doskonałych wyników pracy, które można dostrzec gołym okiem. Bardzo często zdarza się bowiem, że z poodkurzanych przez klientów powierzchni wydobywamy jeszcze kilka litrów kurzu oraz piasku.

Nasz odkurzacz kolumnowy umożliwia skuteczne podniesienie włókien tkaniny, a następnie dokładne wyciągnięcie spośród nich, nierozpuszczalnych zabrudzeń. Urządzenie to, jest wyposażone w turboszczotkę napędzaną elektrycznie, dzięki której usuwanie sierści czy włosów z włókien każdej tkaniny nie stanowi dla nas żadnego problemu. Odkurzacz kolumnowy, jest niezawodny podczas czyszczenia każdego rodzaju dywanów, a także wykładzin dywanowych. Umiejętne wykorzystanie odkurzacza kolumnowego zdecydowanie ułatwia pracę w kolejnych etapach oraz sprawia, że nasze działania kończą się zawsze niekwestionowanym sukcesem.

 

 

 

Urządzenie to wykorzystujemy do:
czyszczenie dywanów w domu klienta, czyszczenie wykładzin dla firm.

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności