"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Szorowarka TRUVOX Multiwash 340P – to niezwykle nowoczesne urządzenie czyszczące dedykowane do pracy na wykładzinach, a także utwardzonych posadzkach. Cechuje się maksymalnie wysoką produktywnością oraz optymalną zwrotnością, dlatego świetnie sprawdza się w medycznych gabinetach, stołówkach, biurach, czy basenach i nie tylko.

Urządzenie to doskonale radzi sobie także na „trudnych” powierzchniach, do których zaliczają się m.in. podłogi antypoślizgowe, ruchome schody, bądź niskie dywany włosowe. Nasze ekipy, przy wykorzystaniu tej szorowarki przeprowadzają czyszczenie wykładzin w firmach metodą Extraction Professional Plus. Ogromną zaletą, jest niezwykle cicha praca tego urządzenia, które dzięki temu, bez obaw może być eksploatowane w obecności pracowników, czy petentów. Minimalizację ryzyka pracy, w nieustannie użytkowanym pomieszczeniu gwarantuje także brak jakichkolwiek, ciągnących się za urządzeniem kabli, które mogłyby stać się powodem niefortunnych potknięć. Sekret sukcesu bezbłędnego działania tej szorowarki tkwi w pracy dwóch, przeciwnie do siebie obracających się szczotek, które odpowiadają za czyszczenie posadzki. Istotnym elementem całej konstrukcji jest również bęben transportowy za pośrednictwem którego, zarówno brudna woda, jak i zanieczyszczenia trafiają do czterolitrowego zbiornika. Zbiornik na czystą wodę posiada tę samą wielkość. Cały proces efektywnego czyszczenia powierzchni przy wykorzystaniu szorowarki usprawnia także automatyczna pompa, z olbrzymią dokłądnością podająca czyszczący roztwór na szczotki. Urządzenie pozostawia po sobie podłogi gotowe do użytkowania, już w następnej minucie po skończonej pracy.

 

 

 

Urządzenie to wykorzystujemy do:
czyszczenie wykładzin dla firm.

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności