"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Trwa przebudowa strony, wszystkich informacji odnośnie cen naszych usług udzielimy telefonicznie pod numerem: 500-462-936.

Wykonujemy usługi dla Klientów indywidualnych i dla Firm. Przygotowaliśmy specjalne oferty, zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Opinie Klientów

Pięcioletnia kanapa z bardzo brudnym siedziskiem po czyszczeniu wygląda jak nowa. Aż trudno uwierzyć. Naprawdę warto skorzystać z usług tej firmy. Bardzo profesjonalna i szybka obsługa. Narożnik po czyszczeniu wygląda jak nowy. Serdecznie polecam !!!! Na pewno będę jeszcze korzystać z usług firmy tapicare.
MONIKA A SYLWIA FLISIAK
Fachowa i miła obsługa, wykładziny w biurze odzyskały dawny kolor a sądziłam, że są od zawsze szare… Polecam – dyspozycyjni, konkurencyjni cenowo!!! Pełen profesjonalizm , firma godna polecenia – meble tapicerowane wyglądają jak nowe , usługa wykonana szybko, sprawnie i miło. Dziękuję za współpracę- życzę sukcesów i rozwoju firmy
OLA VR JOLKA KRÓL

Referencje

Invalid Displayed Gallery

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności