"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

„Podwójne” zlecenie w Lędzinach

Kolejne zlecenie, kolejne wyzwanie. Tym razem podwójne, w domu Klienta w Lędzinach. Przyszło nam się zmierzyć z mocno zabrudzoną wykładziną i wypoczynkiem, który prawdopodobnie od zakupu nie zaznał porządnego czyszczenia. Na szczęście Klient podjął słuszną decyzję, by pranie wykładziny i mebli zlecić profesjonalistom.

Upływ czasu zdecydowanie nie jest sprzymierzeńcem czystych wykładzin i mebli tapicerowanych. Brak regularnego czyszczenia sprawia, że włókna tkanin „magazynują” wszelkiego typu zanieczyszczenia, co wpływa na ogólną estetykę mebli, dywanów i wykładzin. Jako specjaliści dla których pranie i czyszczenie wykładzin oraz mebli wszelkiego typu to codzienność, wiemy że to właśnie wieloletni brud stanowi największe wyzwanie.

Po dotarciu do domu Klienta mogliśmy ocenić stan zabrudzenia wykładziny i zestawu wypoczynkowego. Od razu zauważyliśmy, że czyszczenie wykładziny będzie wymagało od nas niemałego wysiłku, a 7 lat intensywnej eksploatacji dwóch kanap i fotela nie było dla nich najszczęśliwszym okresem. Szybko zabraliśmy się do pracy, dzieląc zadaniami. Jeden z nas zajął się wykładziną, a drugi podjął się walki z wielowarstwowym zabrudzeniem tapicerki meblowej.

Czyszczenie mebli tapicerowanych przyniosło zachwycające efekty. Pozbyliśmy się nie tylko kurzu i nieestetycznych zmian (miejscami pojawiły się wręcz czarne plamy), ale i przywróciliśmy kanapom i fotelowi ich dawny kolor. Wykładzina również ponownie stała się jasna i wolna od wieloletniego brudu.

czyszczenie wykładzinyFoto: Czyszczenie wykładziny w Lędzinach oraz wyciągnięty z niej brud.

To było jedno z bardziej wymagających zleceń. Staraliśmy się pracować szybko, jednak zachowując przy tym wysoki standard usług. W domu Klienta spędziliśmy ponad 2 godziny, które poświęciliśmy na pracę przywracającą dawną świetność zabrudzonym meblom i wykładzinie. Jednak nieukrywana satysfakcja Klienta była warta naszych wysiłków.

Zobacz również:
Knurów – czyszczenie wykładziny w restauracji

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

*

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności