"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Urok lata, czyli truskawkowa plama na tapicerce

Tak pyszne, soczyste i przywodzące na myśl piękne, słoneczne dni. Truskawki. Dla jednych smak prawdziwego, polskiego lata, dla innych źródło opornych plam. To właśnie za sprawą tych pysznych owoców czekało na nas niezwykle trudne czyszczenie tapicerki, które w każdym momencie mogło zakończyć się niepowodzeniem.

pranie tapicerki katowiceFoto: Pufa przed czyszczeniem oraz plama, z którą musieliśmy się zmierzyć.

Pewnego dnia, skontaktował się z nami kierownik jednego ze sklepów w Galerii Katowickiej. W salonie odzieżowym Tommy Hilfiger znajdowała się jasna pufa, która została „przyozdobiona” soczystą plamą po truskawkach. Od samego początku mieliśmy pełną świadomość, że tego typu plamy należą do jednych z najbardziej opornych na wszelkie techniki czyszczenia. Poinformowaliśmy Klienta o tym, że samo pranie tapicerki może być niewystarczające i jedynym ratunkiem dla poplamionej pufy będzie wymiana tapicerki. Zaoferowaliśmy jednak, że zabierzemy pufę do naszego zakładu i tam spróbujemy uporać się z problemem. W sytuacji, gdyby nasze starania nie przyniosłyby oczekiwanych rezultatów, w życie wprowadzony byłby „plan B”, czyli wymiana tapicerki w zaprzyjaźnionym zakładzie Mobilnego Tapicera.

Dzielnie zabraliśmy się za czyszczenie tapicerki pufy, starając się dobrać najbardziej efektywne rozwiązania. Pierwsze starcie zakończyło się wynikiem 1:0, z przewagą dla plamy. Kolejne próby prania tapicerki również nie dawały nam oczekiwanej przewagi w rywalizacji, jednak w ostateczności to my pokonaliśmy plamę.

czyszczenie tapicerek katowiceFoto: Wielokrotne czyszczenie pufy zakończyło się sukcesem.

Udało się uniknąć całościowej wymiany tapicerki, a my z dumą mogliśmy zaprezentować Klientowi pufę, która znów wyglądała jak nowa. Kiedy po tygodniu odwieźliśmy pufę do sklepu, nasz Klient był bardzo zadowolony z uzyskanych efektów, jakie zapewniło profesjonalne czyszczenie pufy.

Zobacz również:
Czyszczenie tapicerek w Domu Dziecka Zakątek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

*

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności