"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Jak pozbyć się grzyba, wilgoci i osuszyć budynek?

Zlecenia, których podejmowaliśmy się w ciągu ostatnich kilku lat naszej pracy, niejednokrotnie nas zaskakiwały. Chociaż bliżej prawdy znajdziemy się, mówiąc, że to nasi zaufani Klienci są najczęściej źródłem zaskoczenia – i bardzo się z tego powodu cieszymy! Nasza praca mogłaby przecież składać się wyłącznie z rutynowych zleceń, prostych rozwiązań i oczywistości. Na szczęście nasi Klienci to również ludzie, którzy charakteryzują się ciekawością, dociekliwością…i szczerością. Zaraz opowiemy o pewnym szczególnym przypadku, który natchnął nas do napisania tego tekstu.

Zadanie, które przyjęliśmy było zaplanowane na prześliczny majowy poniedziałek. Nie czekała na nas wyjątkowo trudna i czasochłonna praca w domu Klienta – mieliśmy dokładnie wyczyścić tylko jeden dywan w salonie. Igraszka – pomyśleliśmy! Rzeczywiście, niedaleko było nam do przewidzenia prawdy. Dywan był co prawda mocno zakurzony i wymagał odświeżenia, ale poszło nam szybko i zaczęliśmy się zbierać do wyjścia. Kiedy żegnaliśmy się z Klientem, zauważyliśmy że jest czymś zakłopotany. Trudno było orzec, co jest powodem jego dziwnego zachowania. Nagle Klient przełamał lody i powiedział: Panowie, muszę się poradzić was, bo nie mam już pomysłu na rozwiązanie mojego problemu. Chodzi o…grzyb. Wydałem mnóstwo pieniędzy, próbowałem wszystkiego nic nie działa. Jeśli Panowie nie wiedzą, jak się tego pozbyć ze ścian, to już nie wiem kto miałby to wiedzieć.

Przyznamy się szczerze, że prośba Klienta nie zaskoczyła nas aż tak bardzo. Oczywiście zauważyliśmy zagrzybienie domu, trudno było tego nie zauważyć…Mogliśmy wtedy udzielić tylko jednej odpowiedzi. Skoro Klient już spróbował wszystkiego, wydało nam się słuszne zaproponować metodę elektroosmotyczną.

Elektroosmoza? Klient był oczywiście zdziwiony i nie wiedział zupełnie na czym to polega. My bardzo chętnie tłumaczymy takie rzeczy! Elektroosmoza to działanie na ściany budynku falami elektromagnetycznymi. Montuje się specjalną stację, która emituje fale i likwiduje wilgoć – a co za tym idzie i grzyby – w całym domu. Klient oczywiście chciał znać korzyści takiego rozwiązania. Po pierwsze – skuteczność i bezpieczeństwo. Fale elektromagnetyczne nie niszczą materiałów budowlanych, a dla zdrowia człowieka również nie są groźne (gdyby ktoś miał wątpliwości!). Po drugie – jest to metoda oszczędna i starcza na kilkanaście lat. Czy jest inny sposób na odgrzybianie, który obejmuje ochroną cały dom na tak długi czas? Po trzecie, urządzenie emitujące fale można zamontować „od ręki” i pozbyć się wilgoci już w 3 miesiące na zawsze!

Klient był zachwycony naszą odpowiedzią. Chyba dokładnie tego oczekiwał. Rozwiązania natychmiastowego, prostego i skutecznego. Mieliśmy szczęście, że nasz zaufany partner biznesowy miał duże doświadczenie w instalowaniu elektroosmozy – mogliśmy go z dumą polecić.

Mamy nadzieję, że ten wpis zainspiruje Was do zadawania dodatkowych pytań. Skontaktujcie się z Nami telefonicznie lub e-mailowo, a My przekażemy namiary na naszego partnera. Bo trzeba sobie pomagać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

*

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności