"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Katowice – czyszczenie wypoczynku i dywanu w domu palacza

Nasze zawodowe ścieżki często przywodzą nas do dobrze nam znanego miasta – Katowic. I tym razem, we wtorkowe, ciepłe chociaż zachmurzone popołudnie wyruszyliśmy w podróż przez zakorkowane ulice, by dotrzeć do domu kolejnej Klientki. Zgodnie z zamówieniem, czekało nas czyszczenie tapicerki wypoczynku i pranie dywanu.

O szkodliwości nikotyny słyszeliśmy już wielokrotnie. Tym razem dane nam było przekonać się na własne oczy, jak dym z papierosa może wiele zmienić. Dywan i wypoczynek mocno ściemniały, a wieloletnie zabrudzenie niemal stały się ich integralną częścią. Wiedzieliśmy, że to pranie tapicerki może być nieco trudniejsze, a wypłukiwanie zabrudzeń po nikotynie z pewnością zajmie nam nieco więcej czasu.

Krótkie oględziny, przygotowanie sprzętu i szybko zabraliśmy się za czyszczenie foteli i kanapy. Już po chwili pracy zaczęliśmy dostrzegać pierwotny kolor tapicerki. Przyjemna, zielono-oliwkowa barwa od dawna skrywała się pod warstwą brunatnego brudu, który mocno szpecił meble.

Prawdziwym wyzwaniem okazało się czyszczenie dywanu. Wszystko za sprawą zbyt małej powierzchni użytkowej mieszkania. Nie pozostało nic innego, jak przeprowadzić cały proces etapami, co wpłynęło także na dłuższy czas wykonywania tej usługi. Efekty były jednak tak dobre, że wynagrodziły nam te 3 godziny intensywnej pracy.

Zachwycona rezultatami Klientka poczęstowała nas pyszną kawą i uprzyjemniła nam czas pogawędką. Po wszystkim wyruszyliśmy w drogę powrotną. Mamy jednak przeczucie, że nie było to nasze ostatnie pranie dywanów pod tym adresem.

czyszczenie tapicerki KatowiceFoto: Tapicerka w trakcie czyszczenia – pranie tapicerki Katowice.

Zobacz również:
Z powtórną wizytą – czyszczenie dywanu i foteli w Katowicach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

*

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności