"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Knurów – czyszczenie wykładziny w restauracji

W słoneczny majowy wtorek wyruszyliśmy do kolejnego Klienta. Zgodnie z przyjętym zleceniem, celem naszej podróży stała się restauracja w Knurowie, gdzie mieliśmy wykonać czyszczenie wykładziny. Domyślaliśmy się, że wykładzina w miejscu publicznym może być sporym wyzwaniem, nawet dla nas.

Zgodnie z naszymi oczekiwaniami, wykładzinę „zdobił” mocno wtarty brud oraz kilka plam po jedzeniu. W takim miejscu jak restauracja trudno samodzielnie utrzymać wykładzinę w perfekcyjnym staniem, nawet przy jej regularnym odkurzaniu. Z tego też powodu, restauratorzy zdecydowali się na profesjonalne pranie wykładziny z nadzieją, że uda się przywrócić jej dobry wygląd.

Pozornie wykładzina wyglądała na granatową, jednak to tylko efekt wtartego brudu, a intensywne zabrudzenie oraz plamy po jedzeniu wymagały odpowiedniego przygotowania wykładziny przed jej czyszczeniem. Już pierwszy kontakt z naszą maszyną pozwolił nam odkryć rzeczywisty kolor czyszczonej wykładziny. Ciemno-niebieskie pole stało się wyraźnym kontrastem dla zabrudzonej części. Szybko jednak cała wykładzina odzyskała swój dawny kolor.

czyszczenie wykładzinyFoto: Czyszczenie wykładziny w Knurowie.

Z powierzonym zadaniem uporaliśmy się w 1,5 godziny. Sądząc po reakcji Klienta, o dobrą reputację naszej firmy nie musimy się martwić i z pewnością powrócimy do tego miejsca, by ponownie przeprowadzić tu profesjonalne pranie wykładzin.

Zobacz również:
Czyszczenie wykładziny z ukrytą „niespodzianką”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

*

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności