"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

TROCHĘ HISTORII…

Firma Tapicare przyjęła swoją obecną formę 2 maja 2011 roku biorąc udział w programie preinkubacji AIP. Nasza marka została objęta programem korzyści dla młodych przedsiębiorstw, dzięki temu otrzymaliśmy dostęp do nowoczesnego biura, wsparcie księgowe oraz pomoc prawną. Doświadczenie naszej kadry profesjonalistów i współpracowników w zakresie czyszczenia dywanów, tapicerek meblowych i skórzanych waha się od 4 do 8 lat. Każdy z nas od początku starał się wyciągnąć z branży jak najwięcej szukając najlepszych rozwiązań i możliwości wczyszczeniu, co zaowocowało wysoką skutecznością wykonywanych usług. W kwietniu 2012 roku zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z firmą Polrug Team świadczącą usługi profesjonalnego czyszczenia dywanów w pralni, i wprowadzić takie usługi na ograniczonym terenie do naszej oferty.

Sprzętem jakim obecnie dysponuje ta firma, nie może się pochwalić żadna pralnia dywanów w naszym województwie. Niedługo później, wynajęliśmy i zaadoptowaliśmy na potrzeby naszej działalności niewielki ogrzewany magazyn, w którym przechowujemy nasze urządzenia i środki, a także dywany czekające na pranie czy oddanie do klienta. Na początku 2013 roku podjęliśmy kolejną współpracę, tym razem z firmą o podobnym do nas profilu, zajmującą się usługami w okolicach Częstochowy. Razem połączyliśmy siły w zakresie usługi czyszczenia wykładzin dywanowych na większych obiektach. Obecnie jesteśmy w stanie wyczyścić nawet 1500m2 wykładziny w ciągu doby, i bierzemy pod uwagę zlecenia z terenu całego kraju. W kwietniu 2013 roku zdecydowaliśmy, że w wolnych chwilach będziemy się dzielić na łamach tej strony, naszymi przemyśleniami i wszelkimi radami z klientami – rozpoczęliśmy intensywne wzbogacanie o wartościowe treści naszego Bloga. Pod koniec czerwca bieżącego roku do naszego zespołu dołączyła sympatyczna postać – Mariusz.

W przyszłości będzie on występował w naszych filmach komentując je i udzielając klientom różnych rad. Na dzień dzisiejszy wykonujemy usługi: czyszczenia dywanów i wykładzin w domu klienta, czyszczenia dywanów z transportem do pralni, czyszczenia tapicerek meblowych, czyszczenia tapicerek skórzanych, czyszczenia tapicerek samochodowych oraz czyszczenia wykładzin na obiektach.

NASZA MISJA = NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Jesteśmy zdecydowanymi przeciwnikami wprowadzania na rynek niskiej jakości produktów i usług. O ile w tym pierwszym wypadku uzasadnienie ma potrzeba stałej produkcji i utrzymania fabryk (tzw planowane starzenie produktów), to w przypadku usług żadnego wytłumaczenia dla ich niskiej jakości już nie ma… Obecnie niestety produkty są krótkotrwałe, natomiast usługi często źle wykonane. Podobnie jak Ty, tak i my na co dzień korzystamy z różnych usług i wiemy jak trudno w obecnych czasach o dobrego fachowca.

W każdej branży znajdują się usługodawcy, którym zależy na tym żeby się szybko dorobić lub mają niewielkie pojęcie o tym co robią. My przyjęliśmy odmienną strategię – naszą misją jest stałe podnoszenie swoich umiejętności. Nieustannie szukamy nowych, lepszych rozwiązań by móc nasze usługi świadczyć na możliwie najwyższym poziomie.

Nie jesteśmy nieomylni, nie jesteśmy czarodziejami, ale na każdym kroku staramy się być profesjonalistami. Nie jest tajemnicą jak pracujemy – pokazujemy to na filmach i w galerii zdjęć. Nasza praca to połączenie: doświadczenia, zdobytej wiedzy na forach dla specjalistów (polskich i zagranicznych), skrupulatnego używania dedykowanych środków – zgodnie z zaleceniami producentów i technologów – i użycia odpowiedniej klasy sprzętu. Zależy nam na budowaniu solidnej marki. Zależy nam na Twoim zadowoleniu.

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności