"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Czyszczenie skórzanej tapicerki samochodowej

Maj sprzyja intensywnym porządkom nie tylko w domu. Coraz więcej osób decyduje się także na całościowe czyszczenie tapicerki samochodowej. Tym razem zlecenie przyszło (a właściwie przyjechało) do nas. Klienta przyjęliśmy w naszym punkcie czyszczenia w Chorzowie, aby doprowadzić do porządku skórzaną tapicerkę w jego samochodzie.

Jasna tapicerka skórzana, po 5 latach użytkowania samochodu, straciła swój atrakcyjny wygląd. Skóra wyraźnie przyciemniała, a wielowarstwowy brud stanowił wątpliwą ozdobę wnętrza. Z oczywistych powodów, najwięcej pracy poświęciliśmy na odświeżenie fotela kierowcy. Gołym okiem widoczne były ślady eksploatacji, które znikały z każdą kolejną minutą naszej pracy. Była to dość mozolne zadanie, ponieważ czyszczenie tapicerki samochodowej skórzanej wymaga dokładności i delikatności, aby mogła wyglądać znów jak nowa. W tym przypadku czyszczenie foteli samochodowych trwało ok. 2,5 godziny. Oczywiście, jak zwykle daliśmy z siebie wszystko, by efekt końcowy mógł wywołać pozytywne zaskoczenie Klienta.

I nawet oślepiające słońce i mocno wtarty brud nie były nam straszne.

Foto: Zdjęcia przedstawiają czyszczenie tapicerki skórzanej samochodowej w jej trakcie.

Zobacz również: 
Czyszczenie dwóch kanap skórzanych w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

*

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności