"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Z powtórną wizytą – czyszczenie dywanu i foteli w Katowicach

Lubimy wiedzieć, że efekty naszej pracy są doceniane przez naszych Klientów. Tym bardziej cieszą nas takie zlecenia jak to na czyszczenie dywanu i foteli w domu znanego nam już Klienta. Kierunek – Katowice.

Poniedziałkowe popołudnie znaczone deszczem i zakorkowanymi ulicami Katowic mimo wszystko możemy uznać za udane. Dotarliśmy do domu Klienta, w którym czekało na nas podwójne zlecenie – dywan i 4 fotele. Szybkie oględziny, przygotowanie i w końcu właściwe czyszczenie tapicerki. Mocno zabrudzone fotele, które już jakiś czas temu przybrały szarawą barwę, zaczęły odzyskiwać swój dawny wygląd. Wystarczyło profesjonalne pranie tapicerki, by kwiatowy motyw fotelowego obicia, znów był wyraźny, a jego tło przybrało przyjemną i ciepłą barwę.

Pranie dywanu również nie przysporzyło nam większych problemów. Standardowa procedura była w tym wypadku wystarczająca, a my z całym zleceniem uporaliśmy się w ok. 1,5 godzin. Kolejny raz mogliśmy patrzeć na zachwycone spojrzenie Klienta, który z całą pewnością nie zapomni o nas, gdy pojawi się kolejne zadanie, takie jak czyszczenie dywanów lub tapicerki meblowej.

czyszczenie tapicerki KatowiceFoto: Fotel w trakcie czyszczenia – pranie tapicerki Katowice.

Zobacz również:
„Podwójne” zlecenie w Lędzinach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

*

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności