"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Jak usunąć mole z dywanu?

Wietrzysz szafy, stosujesz owadobójcze zawieszki, regularnie pierzesz ubrania. Myślisz, że to wystarczy, by uniknąć obecności niechcianych, latających gości? Nic dziwnego, że zastanawiasz się, skąd w domu o tak zadbanej szafie, jak Twoja, pojawiły się mole.

Wiele osób nawet nie podejrzewa, że to ich dywan może być siedliskiem tych niemile widzianych owadów. Ze względu na brak wiedzy na temat tego, jak usunąć mole z dywanu, zadanie to sprawia trudność wielu z nas.

Rozpoczynając walkę z molami, warto dowiedzieć się czegoś na temat natury naszego przeciwnika. Potocznie zwany odzieżowym lub ubraniowym, mól włosienniczek jest rodzajem małego, nocnego motyla, który mierzy zaledwie od sześciu do jedenastu milimetrów. Nie gardzi on żadnymi tkaninami – nawet sztucznymi. Dywany to przyjazne dla nich środowisko, które człowiek często omija, nawet nie podejrzewając, że między ich włóknami kryją się te szkodniki.

Wiele osób walkę z molami opiera o wytrzepanie i wyszczotkowanie dywanu, mając nadzieję na pozbycie się zarówno osobników dorosłych, jak i larw. Owady te jednak, jak inne podobne im szkodniki korzystające z ludzkiej przestrzeni, często pozostają nieczułe na domowe metody czyszczenia i powracają tak szybko, jak się pojawiły.

W chwili, gdy zawiodą domowe sposoby na pozbycie się moli z dywanu, pozostaje opcja kontaktu ze specjalistą od dezynsekcji.

Jeśli do tej pory zwrócenie się po pomoc do firmy oferującej usługi DDD zupełnie Cię nie przekonywało, być może czas zmienić zdanie. Argumenty „za” są proste – nic nie usunie wplątanych we włókna owadów, larw czy ich jaj tak skutecznie, jak usługi profesjonalisty. Dzięki specjalistycznym środkom, do których przeciętny konsument nie ma dostępu, zaproszony do domu fachowiec pozbędzie się każdego pojedynczego owada, ratując dywan przed inwazją moli. Profesjonalna dezynfekcja i pranie, które dodatkowo oferują profesjonaliści z branży DDD, to idealne dopełnienie zadania, jakim jest usuwanie moli z dywanu.

Nie ryzykuj samotnej walki z molami, gdy można tak łatwo ją wygrać z pomocą specjalisty – wystarczy jeden telefon lub e-mail, a nakierujemy Cię na profesjonalistów, którzy nie cofną się przed żadnym zleceniem. Dasz im szansę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

*

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności