"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Odkurzacz piorący Soteco Storm – to nowoczesna technologia, niezawodna jakość i maksymalna skuteczność działania, której nie mogło zabraknąć w asortymencie naszej firmy. Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu tego urządzenia jesteśmy w stanie osiągać doskonałe efekty pracy, gwarantując przy tym niekwestionowany profesjonalizm świadczonych usług.

Odkurzacz ten, świetnie sprawdza się podczas ekstrakcyjnego prania wykładzin tekstylnych, dywanów oraz każdego rodzaju tapicerki. Rewelacyjne parametry robocze tego urządzenia powodują, że błyskawicznie i z największą dokładnością wykonujemy zlecenia w firmach, gdzie powierzchnie wykładzin sięgają od 50 m2 do 100 m2, do jakich wykorzystujemy ten odkurzacz. Używamy go również w charakterze wsparcia dla   Santoemmy Grace, w przypadku prania jeszcze większych obszarów. Duże zbiorniki odkurzacza pozwalają na ciągłe czyszczenie nawet okazałych powierzchni, bez konieczności notorycznego ich opróżniania i uzupełniania detergentu, co pozytywnie wpływa na skrócenie czasu pracy. Dzięki dwóm, niezależnym silnikom jesteśmy w stanie dokładnie wyciągać zabrudzenia z grubych, wełnianych wykładzin. Silniki te umożliwiają także natychmiastowe, dokładne osuszanie tkaniny, w której pozostaje jedynie ok. 10 % wilgoci, jak również maksymalnie wydłużają czas pracy w nieustannym ruchu. Ta, wysoka wydajność silników, w widoczny sposób przekłada się na rezultaty pracy naszych ekip czyszczących. Mocna pompa ekstraktora oraz duży przepływ powietrza jeszcze bardziej optymalizują te efekty. Dysponujemy również dodatkową, specjalną, małą końcówkę dedykowaną do trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu brud nie jest się w stanie przed nami schować, w nawet najgłębszych zakamarkach. Ssawa precyzyjnie rozprowadza detergent po czyszczonej powierzchni, by następnie skrupulatnie wypłukać wszystkie zabrudzenia, a także całą chemię z wykładzin o grubym włosiu. Pozwala ona również na fachowe wykonywanie naszych obowiązków, pod nawet dwukrotnie większym kontem, w porównaniu do pozostałych urządzeń tego rodzaju. Wytrzymała konstrukcja urządzenia oraz jego niezawodność, w połączeniu z umiejętnościami naszych pracowników to, gwarancja sukcesu oraz pełnej satysfakcji każdego klienta.

 

 

 

Urządzenie to wykorzystujemy do:
czyszczenie wykładzin dla firm.

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności