"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Dywan czy wykładzina – zlecenie w Katowicach

To miał być kolejny, zwykły dzień pracy. Otrzymaliśmy zlecenie na pranie dywanu, na jednym z Katowickich osiedli. I o ile sprawcami zaskoczenia zazwyczaj jesteśmy my, to tym razem pierwsze zaskoczenie wywołał obiekt zlecenia. Ot, takie małe nieporozumienie w nazewnictwie.

Miał być dywan. Rutynowe czyszczenie. Tymczasem naszym oczom ukazała się wykładzina. Dawniej jasna, jednak mocno oznaczona przez upływ czasu i woskowe kleksy, stała się prawdziwym wyzwaniem dla naszego sprzętu.

Uznaliśmy jednak, że nie takie rzeczy już widzieliśmy i szybko zabraliśmy się za czyszczenie wykładziny. Już po chwili intensywnej pracy zaczęła wracać do pierwotnego koloru. Cały proces potrwał blisko 1,5 godziny, podczas którego największym utrapieniem okazały się woskowe plamy zdobiące znaczną powierzchnię wykładziny. Profesjonalne pranie wykładziny pozwoliło skutecznie pozbyć się wieloletniego i miejscami mocno wtartego brudu. Woskowe kleksy też nie miały z nami większych szans.

czyszczenie wykładziny KatowiceFoto: Czyszczenie wykładziny Katowice – w trakcie czyszczenia.

I tak oto, w przyjemne, ciepłe wtorkowe popołudnie, przywróciliśmy świetny wygląd starej wykładzinie, co ucieszyło naszego Klienta. Mamy przeczucie, że do Katowic jeszcze zawitamy, biorąc pod uwagę fakt, że mieszka tam uroczy piesek.

Zobacz również:
Czyszczenie narożnika w Katowicach z przerwą na wyśmienitą kawę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

*

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności