"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Czyszczenie dwóch kanap skórzanych w Krakowie

W śnieżny, marcowy poranek wyruszyliśmy na czyszczenie tapicerki skórzanej. Kraków stanowił miejsce realizacji tego zadania, dlatego mieliśmy do pokonania nie lada trasę. Wiosenny atak zimy oraz wybitnie zakorkowane ulice byłej stolicy spowodowały, że droga okazała się mało przyjemna. Nastrój poprawił nam jednak widok rozkosznego niemowlaka w mieszkaniu klienta, którego obecność nie mogła umknąć naszej uwadze.

Przedmiotem naszej pracy były dwie, skórzane kanapy, których poziom zabrudzenia okazał się bardzo wysoki. Najbardziej widoczne były plamy powstałe w wyniku przesiadywania na kanapach w dżinsach, które następnie odciskały na tapicerce wyraźne znamiona swojej obecności. Owy barwnik z dżinsów, obecny na obiciach z dość dużą częstotliwością, okazał się najtrudniejszym do usunięcia zabrudzeniem. Po dwóch i pół godziny niezwykle intensywnej oraz ciężkiej pracy, która wycisnęła nam pot z czoła, skutecznie zniwelowaliśmy zdecydowaną większość „pamiątek”, po dżinsowych spodniach.

Klient wyraził szczere zadowolenie z uzyskanych efektów naszej pracy, co uznaliśmy za najlepsze wynagrodzenie naszego trudu. Po efektownym zakończeniu tego zlecenia wyruszyliśmy w drogę, na spotkanie z kolejnym zadaniem, zaplanowanym na ten dzień, intensywnej pracy.

Foto: Czyszczenie tapicerki skórzanej Kraków – efekty naszej pracy.

Zobacz również:
Szycie i naprawa skóry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

*

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności