"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Czyszczenie wykładziny z ukrytą „niespodzianką”

Słoneczny, ciepły poranek stał się optymistycznym początkiem, dla intensywnie zaplanowanego dnia pracy. Tym razem rozpoczynaliśmy go od zlecenia, jakim było czyszczenie wykładzin. Zabrze stanowiło miejsce realizacji tego zadania. Droga do domu naszego klienta okazała się dość żmudna, ponieważ jej dystans wynosił 30 km., a śląskie ulice były, jak zwykle, bezlitośnie zakorkowane. Nie mając jednak innego wyjścia, dzielnie pokonywaliśmy kolejne, czerwone światła i systematycznie, choć niezbyt szybko przesuwaliśmy się na przód, by ostatecznie zaparkować pod właściwym adresem, wskazanym przez zleceniodawcę.

Wchodząc do domu naszego klienta, od razu zwróciliśmy uwagę na dostojny, antyczny styl, w jakim zostały urządzone wnętrza, a także na dwa małe, urocze psiaki, które od razu stały się naszymi pupilami. We wskazanym pokoju czekała na nas natomiast wykładzina do czyszczenia o dość słusznym rozmiarze, ponieważ mierzyła ok. 25 m2. Już na pierwszy rzut oka można było na niej zauważyć pojedyncze plamki, które skutecznie obniżały jej wartość estetyczną. Nie zwlekając więc ani chwili, zabraliśmy się za przygotowywanie dywanu do czyszczenia. Po przesunięciu łóżka stojącego na powierzchni wykładziny okazało się jednak, że widoczne wcześniej zabrudzenia wcale nie będą naszym największym problemem. Na odsłoniętej przestrzeni, pojawiła się bowiem plama, która z uwagi na swój okazały rozmiar, nie mogła pozostać niezauważona. To ostatnie „odkrycie”, zgodnie z wysnutymi przez nas przypuszczeniami, okazało się najbardziej kłopotliwe, w całym procesie odplamiania.

Solidne i profesjonalne czyszczenie całej wykładziny zajęło nam ponad godzinę, w którym to czasie musieliśmy się zdrowo napracować, aby uzyskać zadowalający efekt końcowy. Po zakończeniu czyszczenia wykładzina widocznie przejaśniała, zmieniając swój kolor o tonację w górę. Uzyskany, satysfakcjonujący rezultat pozwolił nam z podniesioną głową i ogromną satysfakcją wyruszyć na spotkanie kolejnego wyzwania.

czyszczenie wykładziny ZabrzeFoto: Czyszczenie wykładziny Zabrze – w trakcie czyszczenia.

 

Zobacz również:
Pranie tapicerki Piekary

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

*

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności