"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Lepsze czyszczenie tapicerki w Katowicach

Kilka dni temu, trafiliśmy do Katowic, gdzie przyszło nam mierzyć się z bardzo zabrudzoną wersalką obitą materiałem typu Alcantare. Klientka wspomniała że była ona czyszczona przez inną firmę, która stwierdziła, że nie da się już tego lepiej wyczyścić. Wierząc w słowa naszych poprzedników właścicielka mieszkania zaproponowała żebyśmy się zajęli tylko fotelami. Nasz specjalista zdecydował jednak rzucić wyzwanie i zaproponował, że jeśli nie wyczyści tej kanapy znacznie lepiej od firmy xxx to nie będzie musiała nic za usługę płacić.

Ciężko powiedzieć jakie środki zostały użyte podczas poprzedniego czyszczenia. Ustaliliśmy jedynie, że ów firma pracuje prawdopodobnie na urządzeniach firmy Karcher, a z ich strony internetowej możemy wyczytać między innymi: „Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług. Usuwamy większość plam.” Po wykonanej przez nich usłudze prania na wersalce pozostała dziwna powłoka – naprawdę spora warstwa brudu – którą w znacznym stopniu udało się nam zdjąć i po dwóch godzinach ciężkiej pracy wersalka odzyskała dawny blask. Oczywiście nie wszystkie plamy udało się usunąć, ale z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że efekt naszego prania tapicerki spełnił oczekiwania klientów co jest dla nas bardzo ważne. Warto dodać jeszcze, że koszt czyszczenia w obu przypadkach był identyczny.

czyszczenie tapicerki KatowiceFoto: Poprawiana przez nas kanapa w trakcie czyszczenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

*

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności