"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Pranie tapicerki Piekary

Jeden z grudniowych, dość słonecznych dni rozpoczęliśmy od zlecenia, którego przedmiotem było pranie tapicerki. Piekary Śląskie stanowiły miejsce realizacji tego zadania i tym samym stały się chwilową przestrzenią wykonywania naszych, zawodowych obowiązków. Nasz dwuosobowy, damsko- męski zespół błyskawicznie zabrał się do pracy, rozpoczynając ją od rozdzielenia pomiędzy siebie obowiązków, tak by wszystko przebiegło sprawnie oraz efektywnie.

Czyszczenie foteli, a także dywanu przypadło w udziale naszej ekspertce, która doskonale poradziła sobie z wyzwaniem, podobnie jak drugi członek załogi, który perfekcyjnie rozprawił się z brudem zalegającym na pozostałych powierzchniach. Bezdyskusyjny sukces naszej załogi najlepiej obrazuje fotografia, na wpół wyczyszczonego fotela, gdzie czysta powierzchnia wyraźnie oddziela się od tej, jeszcze niewypranej. Jak zawsze, tak również w tym przypadku, bezwzględnym dla brudu okazał się nasz odkurzacz ekstrakcyjny, który wyciągnął wszystkie zanieczyszczenia z foteli. Proces ten został maksymalnie zoptymalizowany pod kątem pełnej skuteczności, za sprawą nałożonego wcześniej, specjalnego środka rozpuszczającego brud. W wyniku przeprowadzonego przez nasz zespół czyszczenia mebli fotelowych, ich obicia zmieniły kolor z beżowego, na kremowy i odzyskały swoją, pierwotną świeżość. Równie dokładnie i w pełni profesjonalnie zostały odplamione wszystkie, czyszczone przez nas powierzchnie, ku ogromnemu zadowoleniu naszych zleceniodawców.

czyszczenie tapicerki piekaryFoto: Pranie tapicerki w Piekarach Śląskich

Zlecenie w Piekarach Śląskich wykonaliśmy z typową dla nas starannością, rzetelnością i solidnością, co tradycyjnie przyniosło rewelacyjne efekty i dodało kolejnego, zadowolonego zleceniodawcę do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów.

Zobacz również:
Trudne przed wigilijne pranie foteli

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*

*

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności