"Jedni widzą to, co jest możliwe.
Inni to zmieniają."
ZADZWOŃ TERAZ: 500-462-936

Ozonowanie aptek

Nie tylko gabinety lekarskie, szpitale, gabinety stomatologiczne czy przychodnie lekarskie mają do czynienie z ludźmi chorymi. Na tej liście są również apteki. To przecież tam pacjenci udają się po leki, zarówno te z recepty jak i własnego wyboru. Konkluzja z tego jest taka, że klientami aptek są w większości po prostu ludzie chorzy. Co to oznacza?

Nie tylko klienci ale przede wszystkim pracownicy aptek narażeni są na ciągły kontakt z zarazkami, bakteriami, wirusami. Dodatkowo apteki są bardzo często wyposażone w klimatyzacje, a tam jak wiadomo, są idealne warunki do rozwoju pleśni. W przypadku aptek również znakomicie sprawdza się ozonowanie. Regularnie prowadzone zabiegi ozonowania pomogą wyeliminować zagrożenie bakteryjne, wirusowe, a także to stwarzane przez grzyby. Profesjonalna firma ozonująca posiada w swojej ofercie ozonowanie klimatyzacji, bo zdaje sobie sprawę z faktu istnienia tam pleśni. Ozonowanie pomoże przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo i zmniejszyć ryzyko zachorowań wśród samych pracowników apteki. Są oni przecież narażeni przez kilka godzin dziennie. Mając do dyspozycji ozon i jego właściwości, warto z niego skorzystać właśnie po to, aby pomieszczenie, w którym się pracuje było jak najbardziej bezpieczne. Firmy zajmujące się ozonowaniem świadczą swoje usługi bardzo szerokiemu zakresowi klientów. Co raz więcej branż docenia korzyści płynące z ozonowania. Apteki również. Dla całej służby zdrowia priorytetem jest utrzymanie wysokiej sterylności i higieny pomieszczeń, w których przebywają chorzy. Warto pamiętać, że w walce z niewidzialnym zagrożeniem mamy wsparcie ze strony ozonu. Firma zajmująca się ozonowaniem z pewnością tak dobierze termin, aby nie kolidował on z godzinami otwarcia apteki. Zamawiając taką usługę warto zapytać pracownika firmy jak przygotować dane pomieszczenie do zabiegu ozonowania, tak aby sam proces przebiegł jak najsprawniej. Warto również zapytać o przybliżony czas zabiegu (tu będzie trzeba znać przybliżoną powierzchnię apteki, ilość pomieszczeń czy obiektów poddanych zabiegowi ozonowania), ponieważ po zakończonym procesie należy pomieszczenie jeszcze dobrze wywietrzyć. Dlatego wskazanym jest aby zabieg ozonowania zaplanować z wyprzedzeniem na przykład na ostatni pracujący dzień tygodnia. Oznacza to konieczność pozostania pracownika bądź kierownika apteki aby zapewnić pomieszczeniu właściwą wentylację oraz po prostu odebrania usługi od firmy. Jednak korzyści wynikających z ozonowania nie da się przecenić. Tym bardziej w miejscach szczególnie narażonych na obecność zarazków, które mogą prowadzić do zwiększonej liczby zachorowań. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki ozonowaniu pomieszczenia, w których Państwo pracujecie staną się bezpieczne i wolne od mikroorganizmów.

Zobacz również:
Ozonowanie gabinetów dentystycznych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*

*

Odwiedź nasz kanał YouTube

Klienci i Partnerzy

Ta strona wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na komputerze Użytkownika. Więcej znajdziesz w Polityce Prywatności firmy.

Zobacz Politykę Prywatności